Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności: Producent
marki: Pakiet reklam
Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 10000-500000
Rok założenia: 2000
pc Export: 70% - 80%
Wprowadzenie

     Firma Cangzhou AoDong Packaging Machinery Manufacturing Co., Ltd została zbudowana w 1999 roku i jest przedsiębiorstwem wysokiej jakości, autoryzowanym przez Biuro Nadzoru Jakości i Technicznego prowincji Hebei, międzynarodowym certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz europejskim certyfikatem CE. Export Right and Packaging Union Vice President Units Honor.Nasza firma specjalizuje się w produkcji 3-warstwowej, 5-warstwowej, 7-warstwowej linii do produkcji tektury falistej oraz sprzętu do badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży zamorskiej. , ma najwyższej klasy zespół badawczo-rozwojowy, inżynierów technicznych, doskonałe talenty menedżerskie oraz zespół marketingu krajowego i zagranicznego.

Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Nasze produkty eksportujemy głównie do Ameryki, Rosji, Turcji, Korei, Egiptu, Indii, Iranu, Pakistanu, Wietnamu, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Samoa, RPA i innych 30 krajów itp. rynek zagraniczny. Otrzymujemy również dobrą ocenę i wysokie uznanie w kraju i za granicą. Stoimy na straży kultury firmy „Na dobro, jeśli woda, trzymaj świat z cnotą” i dążymy do „Nie przegap każdego szczegółu, aby osiągnąć satysfakcję klienta” filozofia i doskonalić produkty!W ciągu dziesięcioleci produkty firmy zdobyły certyfikaty „jakości produktów Hebei”, „nagrodę za postęp w nauce i technice” oraz zaszczytny tytuł rządowy szczebla wojewódzkiego i gminnego!

Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

 

Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 2Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 3Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 4

 

Historia

Począwszy od 1999 roku firma Hebei Aodong LUM dokonała przełomu technologicznego i doskonałych ulepszeń w technologii produkcji przez lata stałego rozwoju. Obecnie stało się przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis. Jednocześnie firma jest zaangażowana w obsługę klientów. Zapewnia stabilne działanie sprzętu do pakowania tektury falistej, konsultacje techniczne i planowanie całego zakładu. Sprzęt jest eksportowany do ponad 80 krajów i regionów na całym świecie i cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów. Hebei Lincheng stoi na wschodzie świata i stała się międzynarodowym przemysłem opakowań kartonowych w jasnej gwieździe.

Usługa

   Jako lider w branży maszyn do produkcji tektury falistej, Hebei Aodong LUM zawsze dążyła do integracji i ulepszania technologii i jakości, przestrzegając korporacyjnej kultury „dobroć jest jak woda, cnota i wartość”, nieustannie dążąc do przełomów i innowacji, dostosowując się do do potrzeb klientów i służąc światu ze szczerością Przemysł opakowaniowy.Przez długi czas Hao Ao Dongcheng zawsze opierał się na silnej sile produkcyjnej jako kamieniu węgielnym rozwoju, z silną siłą badawczo-rozwojową jako zapewnieniem jakości i doskonałym systemem usług jako rozszerzenie marki, kompleksowo usprawniając systematyczne zarządzanie firmą i dążąc do stworzenia bardziej wartościowe na świecie Maszyny do tektury falistej produkuje marka LUM.

Nasz zespół

 

Nie dążymy na ślepo do dużej prędkości, ale do zapewnienia stabilnej jakości i stabilnej pracy sprzętu przy aktualnej prędkości oraz oszczędzania energii dla klientów.
Istnieje wiele dużych firm zajmujących się szybkim sprzętem;od tylu lat zajmujemy się sprzętem wolnoobrotowym, a teraz wykonujemy również linię płytek o średniej prędkości 250 m / min.
Naszym jedynym celem jest zadowolenie klientów.Wychodząc na przeciw potrzebom klientów nie chodzi o to, że robię sprzęt, a potem idę do klienta, tylko klient mówi nam, jaki sprzęt jest potrzebny, a my go dostosowujemy.
„Klienci nie rozumieją zbyt dobrze, więc musimy produkować i udostępniać więcej. Staramy się zapewnić im standardowe wyposażenie, a nie prostą konfigurację. Musimy również podzielić się z nimi bardziej rozsądnymi koncepcjami konfiguracji sprzętu, takimi jak: według dotychczasowych klientów Potencjalni klienci, wg. Sprzęt dobierany jest pod kątem branży usługowej, regionu, trendu gospodarczego itp. Na przykład bardzo ważne jest uzyskanie maksymalnej wydajności przy minimalnych nakładach inwestycyjnych i stabilnej pracy sprzętu. , oszczędność jest zyskiem; każdy 1% pierwotnej oszczędności papieru Zysk można zwiększyć o 0,6% Doradzimy klientom, jak oszczędzać surowy papier, oszczędzać klej, oszczędzać energię elektryczną, oszczędzać parę itp. zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrealizować usługę. ”
Po dwudziestu latach ciężkiej pracy i opadów, „LUM Lu's Machinery” stoi teraz w nowym punkcie startowym i znów posuwa się naprzód z falami.Sprzęt jest "stabilny i nieograniczony", a obsługa doskonała.Życzę „LUM Lushi Machinery” w ciągu następnych 20 lat wspanialszego obrazu na rynku krajowym i zagranicznym oraz piękniejszego ruchu.

Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

 

Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 1

 

Chiny Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 2