Linia produkcyjna

Firma Cangzhou AoDong Packaging Machinery Manufacturing Co., Ltd została zbudowana w 1999 roku i jest przedsiębiorstwem wysokiej jakości, autoryzowanym przez Biuro Nadzoru Jakości i Technicznego prowincji Hebei, międzynarodowym certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz europejskim certyfikatem CE. Export Right and Packaging Union Vice President Units Honor.Nasza firma specjalizuje się w produkcji 3-warstwowej, 5-warstwowej, 7-warstwowej linii do produkcji tektury falistej oraz sprzętu do badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży zamorskiej. , ma najwyższej klasy zespół badawczo-rozwojowy, inżynierów technicznych, doskonałe talenty menedżerskie oraz zespół marketingu krajowego i zagranicznego.

 

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

                      

 

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

 

 

OEM / ODM

nasze produkty eksportujemy głównie do Ameryki, Rosji, Turcji, Korei, Egiptu, Indii, Iranu, Pakistanu, Wietnamu, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Samoa, RPA i innych 30 krajów itp. na rynku zagranicznym. Uzyskujemy również dobre oceny i uznanie w kraju i za granicą. Przestrzegamy zasady „Na dobro, jeśli woda, trzymaj świat z cnotą”, kulturę firmy i dążymy do „Nie przegap każdego szczegółu, aby osiągnąć satysfakcję klienta” filozofia biznesowa i doskonalenie produktów! W ciągu dziesięcioleci produkty firmy zdobyły certyfikaty „jakości produktów Hebei”, „nagrodę za postęp w nauce i technice” oraz zaszczytny tytuł rządowy szczebla wojewódzkiego i gminnego!

R & D

Mając na celu „zawodną stabilność, wysoką jakość i niską cenę”, jak osiągnąć ostateczny produkt?
Aby osiągnąć najwyższą jakość produktów, ten sam produkt, cena jest absolutnie niższa;ta sama cena, jakość jest absolutnie lepsza;jak to zrobić?„LUM Lushi Machinery” ma 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, co jeszcze będzie robić?
1, w zakresie zarządzania, przebudowy i optymalizacji struktury organizacyjnej.
2, ujednolicić standardy i procesy produkcyjne oraz uchwycić jakość produkcji.
3, stwórz doskonały zespół sprzedaży i stwórz własny zespół sprzedaży Lin Chenga w różnych regionach.
4, dokładnie umieść produkt: stabilny na więcej.
5, założyć biura obsługi posprzedażnej na kilku dojrzałych rynkach zagranicznych.
Kolejne 20 lat dla Australia East rozpocznie się w 2019 roku. Ludzie z Aodong będą służyć wszystkim klientom i oddawać je społeczeństwu w zdrowszy sposób.

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0