Zalety Aodong Machinery „Maszyny z tektury falistej, urządzenia kartonowe”

December 26, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Zalety Aodong Machinery „Maszyny z tektury falistej, urządzenia kartonowe”

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży, „LUM Lushi Machinery” może znać budowę mechaniczną, funkcję, koszt każdej części linii płytek i wyposażenia kartonu, a także jakość i pochodzenie każdego akcesorium.

Aby osiągnąć „Stabilny przez więcej”, nie można podejmować żadnego wysiłku w stosunku do produktu.

Pan Yu Kesai Yu ujawnił w swoim przemówieniu, że obecnie „LUM Lushi Machinery” zajmuje się budowaniem doskonałej marki producenta maszyn do produkcji tektury falistej, produkcją stabilnego sprzętu, który może zaspokoić potrzeby klientów, zapewnić jakość sprzętu i obsługę oraz utrzymać konkurencyjność cenową sprzętu zapewnia zrównoważony rozwój „LUM Lushi Machinery”.

Pan Yu Kesaiyu przedstawił zalety produktu firmy: uruchomienie linii płytek „LUM Lu's Machinery” pozwala zaoszczędzić 20–30% pary, 20–30% energii elektrycznej i 20–30% kleju.

Wprowadził również jednostronną maszynę kasetową LUM-D 320/360 (prędkości pojazdu odpowiednio 150 m / min i 200 m / min), szybką linię produkcyjną LUM-B o pojedynczej mocy, linię do płytek LUM-A / B / C i maszyna do cięcia dłutem na bazie wody.

Pan Yu ujawnił, że klient w Jordanii kupił linię płytek „LUM Lu's Machinery”, która działa stabilnie od 3 lat.Są bardzo zadowoleni z jakości tektury, więc zamówili nową linię w „LUM Lu's Machinery”.

Aby dostarczyć klientom stabilny sprzęt i zapewnić doskonałe usługi, „LUM Machinery” zrobi, należy założyć centra sprzedaży i usług na rynkach zagranicznych, takich jak Indie;Drugi to rozwój prędkości 250 m / min zgodnie z potrzebami klienta Trzeci to produkcja większej ilości urządzeń, takich jak linie płytek 150 m / min, 200 m / min i linie płytek 100 m / min, aby elastycznie zaspokajać potrzeby różnych klientów .

Aodong zawsze zajmował się głównie sprzętem o niskiej i średniej prędkości.Nadal musimy poprawić jakość linii płytek przy prędkościach poniżej 200 m / min i wydłużać je w górę iw dół.W górę wykonuje się linie płytek z prędkością powyżej 250 m / min, a w dół wykonuje się bardziej zróżnicowane produkty, takie jak jednostronna maszyna kasetowa zaprojektowana do pracy z małą prędkością.

Rynek sprzętu o niskiej i średniej prędkości jest z natury wrażliwy na cenę, a nasz zysk jest bardzo niski.Możemy tylko poprosić o ilość, bardziej zadowolić klientów, sprzedać więcej, a zrobimy to, czego inni nie chcą.

Na przykład na rynku indyjskim mamy obecnie 38 linii płytek trójwarstwowych i pięciowarstwowych, a ostatnio zainstalowanych jest prawie 40 linii.Na tym wydarzeniu gościliśmy wielu indyjskich gości, którzy rozpoznali naszą markę.Na rynku wietnamskim mamy również 5 linii płytek i zwiększymy siłę sprzedaży.