W jaki sposób firma Aodong Packaging Machinery osiąga najwyższą „wysoką jakość i niską cenę” i rozszerza swoją działalność za granicą?

December 26, 2020

najnowsze wiadomości o firmie W jaki sposób firma Aodong Packaging Machinery osiąga najwyższą „wysoką jakość i niską cenę” i rozszerza swoją działalność za granicą?

Na każdym rynku co najmniej 60% klientów jest wrażliwych na ceny produktów.Podążanie drogą high-end na ogół wymaga wysokich barier technicznych i wysokich zysków z produktu, ale wymaga ciągłego wsparcia ze strony talentów z najwyższej półki i wyrafinowanego sprzętu przetwórczego.A jeśli weźmiesz udział w wolumenie, nadal możesz osiągnąć zysk w kontekście niskich zysków.Ten model nie jest prosty.

Produkcja maszyn zależy od detali, przez co niektórzy klienci mogą poczuć „wysoką jakość i niską cenę”, co nie jest łatwe.Od 20 lat nie wszystkim klientom krajowym i zagranicznym nie jest łatwo poczuć „wysoką jakość i niską cenę”.Przyjrzyjmy się więc, jak robi to firma Hebei Aodong Packaging Machinery Manufacturing Co., Ltd., a mianowicie „LUM Lu's Machinery”!

Trwał przez 20 lat, opierając się na wydajności kosztowej, aby zarabiać pieniądze i rozwijać się coraz lepiej na rynkach zagranicznych

Wieczorem 9 kwietnia „LUM Lushi Machinery” skrupulatnie zorganizowało obchody 20. rocznicy w Szanghaju.Pod hasłem „Stabilna dla więcej”, „LUM Lu's Machinery” zaprosiło prawie stu gości z Chin i zagranicy, z których większość stanowili szefowie zagranicznych fabryk kartonu z Azji Południowo-Wschodniej, Azji Środkowej, Europy i innych regionów, aby uczcić 20-lecie rozwoju. osiągnięcia.

Hebei Aodong Packaging Machinery Manufacturing Co., Ltd. Firma "LUM Lu's Machinery" została założona w 1999 roku. Jest to przedsiębiorstwo produkujące wysokiej jakości, certyfikowane przez Biuro Jakości i Nadzoru Technicznego prowincji Hebei.Ma prawo do importu i eksportu towarów z Urzędu Celnego Chińskiej Republiki Ludowej.Jednostka długa.

"LUM Lu's Machinery" specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży 3-warstwowych, 5-warstwowych i 7-warstwowych linii do produkcji tektury falistej o średniej i dużej prędkości oraz urządzeń wspierających karton.Produkty sprzedawane są do Stanów Zjednoczonych, Rosji, Turcji, Korei Południowej, Egiptu, Indii, Iranu, Pakistanu, Wietnamu, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Samoa, RPA, a ponad 30 krajów zdobyło uznanie i uznanie użytkowników.

Tak, chociaż chiński rynek maszyn do pakowania tektury falistej jest bardzo duży, działalność „LUM Lu's Machinery” to głównie eksport wyposażenia.Opierając się na silnej konkurencyjności cenowej, „LUM Lushi Machinery” weszła na wiele rynków zagranicznych i rozwija się coraz lepiej;na przykład na rynku indyjskim istnieje obecnie prawie 40 linii płytek, a w Wietnamie 5.Błyszczący.

Mając na celu „zawodną stabilność, wysoką jakość i niską cenę”, jak osiągnąć ostateczny produkt?

Aby osiągnąć najwyższą jakość produktów, ten sam produkt, cena jest absolutnie niższa;ta sama cena, jakość jest absolutnie lepsza;jak to zrobić?„LUM Lushi Machinery” ma 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, co jeszcze będzie robić?

Na początku obchodów 20. rocznicy tego wieczoru, pan Lu Dong, dyrektor generalny "LUM Lu's Machinery", powiedział w swoim przemówieniu powitalnym:

Dziękujemy wszystkim za udział w obchodach 20. rocznicy Aodong i wyrażamy wdzięczność klientom i przyjaciołom, którzy pomagali i wspierali rozwój Lin Cheng przez 20 lat.Począwszy od 2019 roku Australia Wschodnia przebije się w pięciu aspektach:

Po pierwsze, jeśli chodzi o zarządzanie, przebuduj i zoptymalizuj strukturę organizacyjną.

Po drugie, znormalizuj standardy i procesy produkcyjne oraz zrozum jakość produkcji.

Po trzecie, stwórz doskonały zespół sprzedaży i stwórz własny zespół sprzedaży Lin Chenga w różnych regionach.

Po czwarte, umieść produkt dokładnie: stabilny przez więcej.

Po piąte, załóż biura obsługi posprzedażnej na kilku dojrzałych rynkach zagranicznych.